Automaatsed teatised ehk uus “mugavusteenus”.

By | 26.10.2012

RIKS võimaldab lugejatele erinevaid teatiseid (meeldetuletused, reserveeringud jne.) saata e-postiga, kuid miinuseks on see, et kasutaja peab ise teatiste saatmise käsitsi käivitama. Oleme nĂĽĂĽd vastu tulnud klientide soovile ja pakume uut nö mugavusteenust – automaatsete teatiste saatmist kasutaja sekkumiseta.
Tegemist on serveripoolse teenusega, mis käivitatakse automaatselt igal öösel ja vastavalt kasutaja eelnevatele seadistusele saadab e-postiga lugejatele meeldetuletused ja laenutuste aegumisteatised. Kasutaja saab ise vabalt sisestada sobilikud tekstid ning valida alates mitmendast võlgnevuse päevast lähevad teele meeldetuletused ja millise intervalliga neid saadetakse. Aegumishoiatuste puhul saab valida mitu päeva enne tähtaja saabumist teatis saadetakse. Saadetud teatiste logi ja e-kirja ennast saab hiljem kuupäevaliselt sirvida. Teatiseid on võimalik saata nii eesti, kui vene keeles vastavalt sellele, milline on lugeja emakeel isikuandmetes.

Kuna RIKS programmis juba on selline funktsionaalsus olemas tuleb antud teenus lisana ja eraldi hinnakirjaga.

Teatiseid saadetakse Deltmar OÜ serveri kaudu, kui andmebaas on kliendi enda serveris: 2€ kuus igalt raamatukogult, kes teenust soovib kasutada.
Teatiseid saadetakse kliendi enda serverist või mõnest töökoha arvutist: 1€ kuus igalt raamatukogult.

Teenust testib hetkel Võrumaa Keskraamatukogu.

Näidis;

Lisa kommentaar