Category Archives: Küsimus

DELTATRON OY pakkumine Eesti raamatukogudele osalemiseks IFLA 2012 konverentsil Helsingis

OÜ Deltmari emafirma Soomes DELTATRON OY tunneb huvi, et kas on raamatukogutöötajaid, kes tahaks käia omal käel rahvusvahelisel IFLA konverentsil, mis toimub 11-17 august 2012 Helsingis. http://conference.ifla.org/ifla78/registration DELTATRON OY on valmis abistama hotellikohtade broneerimisega ja korraldama ka mõne ekskursiooni. Konverentsil osalejaid oodatakse olevat üle 3000 ja hotellid on rahvast täis kogu Helsingis sel ajal. Kõik… Read More »

Kas on piisavalt uusi RIKS huvilisi?

OÜ Deltmar tahaks teada kas leidub vähemalt 40 raamatukogu (olenemata tüübist) kes sooviks kohe uue aasta alguses hakata raamatukogus kasutama meie tarkvara – RIKS programmi. Ühine andmebaas asuks Elionilt renditud serveris. Koolil on vajalik omalt poolt vastavalt töökohtade arvule tavalist Windowsiga kontoriarvutit (poolkohustusliku lisavarustusena tuleks siiski ka vöötkoodi lugeja osta). Kuutasu oleks orienteeruvalt 10 €… Read More »

Küsimus!?

Kas on Eestis kusagil sellist raamatukogu, laenutuspunkti või raamatubussi kus puudub igasugune internetiühendus või on mobiilse interneti levi väga vilets? Vastata võivad ka mitte RIKS kasutajad 🙂 Jäta vastus kommentaaridesse.