Category Archives: E-kirjad

E-kirja saatmine lugejale

Seoses meilinduse muutustega, lisasin lugejahaldusesse uue, lihtkirja saatmise võimaluse. See võimaldab kiiresti isiku või lugejaandmetest saata lugejale vabatekstiga e-kirja ja nii ei pea avama “E-Posti Keskust” ega “E-kirjade saatmist”. “E-kiri” nupp on nii isikuandmete kui ka lugejaandmete parempoolses nupureas.

E-kiri toele

Täiendasin veel toe ja tagaside moodulit. NĂĽĂĽd saad otse läbi RIKS-i saata kirja toele, kui abi vajad või on kĂĽsimusi. “Abi – Tugi ja tagasiside – Saada toele e-kiri”.

Automaatsed teatised ehk uus “mugavusteenus”.

RIKS võimaldab lugejatele erinevaid teatiseid (meeldetuletused, reserveeringud jne.) saata e-postiga, kuid miinuseks on see, et kasutaja peab ise teatiste saatmise käsitsi käivitama. Oleme nĂĽĂĽd vastu tulnud klientide soovile ja pakume uut nö mugavusteenust – automaatsete teatiste saatmist kasutaja sekkumiseta. Tegemist on serveripoolse teenusega, mis käivitatakse automaatselt igal öösel ja vastavalt kasutaja eelnevatele seadistusele saadab e-postiga… Read More »

Meeldetuletused ja spämm

Viimases uuenduses on muudetud e-kirjade keskuse kaudu saadetavate e-kirjade formaati. Nimelt on need nĂĽĂĽd puhtalt HTML formaadis ja manust enam kaasa ei lisata. Loodame, et see vähendab nende kirjade hulka, mis lugejateni ei jõua ja/või spämmi satuvad. Kui eelmainutud uuendus end õigustab viiakse ka kõik teised e-kirjad vastavasse formaati. PS! Kui avastad mõne vea siis… Read More »