Category Archives: Meeldetuletused

Automaatsed teatised ehk uus “mugavusteenus”.

RIKS võimaldab lugejatele erinevaid teatiseid (meeldetuletused, reserveeringud jne.) saata e-postiga, kuid miinuseks on see, et kasutaja peab ise teatiste saatmise käsitsi käivitama. Oleme nüüd vastu tulnud klientide soovile ja pakume uut nö mugavusteenust – automaatsete teatiste saatmist kasutaja sekkumiseta. Tegemist on serveripoolse teenusega, mis käivitatakse automaatselt igal öösel ja vastavalt kasutaja eelnevatele seadistusele saadab e-postiga… Read More »

RIKS sai SMSPoint toe

RIKS-i on lisatud uus funktsioon – SMSPoint teenuse tugi! Antud funktsioon lubab klientidel, kes on liitunud SMSPoint teenusega, saata läbi RIKS-i lugejatele meeldetuletusi ja muid sõnumeid SMS teel. Loe ja tutvu eelmainitud vahva teenusega.

Meeldetuletused ja spämm

Viimases uuenduses on muudetud e-kirjade keskuse kaudu saadetavate e-kirjade formaati. Nimelt on need nüüd puhtalt HTML formaadis ja manust enam kaasa ei lisata. Loodame, et see vähendab nende kirjade hulka, mis lugejateni ei jõua ja/või spämmi satuvad. Kui eelmainutud uuendus end õigustab viiakse ka kõik teised e-kirjad vastavasse formaati. PS! Kui avastad mõne vea siis… Read More »