Category Archives: Euro

Euro konvertimist ei tohi pooleli jÀtta

ON OLNUD JUBA PAAR JUHUST, KUS RAAMATUKOGUS ON EURO KONVERTER KÄIVITUNUD AGA RAAMATUKOGUTÖÖTAJA SELLE PEALE ÄRA EHMATANUD JA ARVUTI LIHTSALT NUPUST SULGENUD! SEDA EI TOHI TEHA!!!

Uuendused!

KĂ”ik, kes ei ole enne 01.12.2010.a. RIKS-i versiooni uuendanud EI TOHI HAKATA SISESTAMA UUSI EKSEMPLARE EURO HINDADEGA VAID ENNE TULEB TEHA UUENDUS JA VANAD HINNAD KONVERTEERIDA!!! KUI KÄIVITATE RIKSI-i PEALE 01.01.2011.a. JA EI PAKUTA HINDADE KONVERTEERIMIST, TULEB ESMALT TEHA VERSIOONIUUENDUS!MÕLEMA MOODULI VIIMAST VERSIOONI NUMBRIT NÄED SIIN BLOGIS —–>

Viiviste summad peale konverteerimist

Peale edukat konverteerimist tuleb tĂ€helepanu pöörata jĂ€rgmisele teemale; Kui uuest aastast muutub viivise summa pĂ€eva kohta siis… Uue viivise summa sisestamisel Haldus – Viivised – Viiviste summad, ei tohi vana viivise hinda ja kehtimise kuupĂ€eva ĂŒle kirjutada vaid tuleb lisada uus rida, uue summaga, mis kehtib alates 01.01.2011.a!!!

Head uut aastat!

Hei hei! Uus aasta tuli nagu igal aastal 🙂 🙂 🙂 Esimese raamatukoguna lĂ€bis euro-konvertimise Tapa Linnaraamatukogu koos teiste valla raamatukogudega – tublid olete! Esmapilgul tundub, et konverteerimine möödus edukalt. Loodame, et ka kĂ”igil teistel! Edukat, ilusat ja edumeelset uut aastat kĂ”ikidele Eesti raamatukogudele ja nende tublidele töötajatele!

Euro-konverter

Kuidas RIKS-i euro-konverter toimib ja vÀlja nÀeb:

Ikka veel eurost!

Mida aeg edasi, seda segasemaks asi muutub ja nii mĂ”neski raamatukogus on tunda kerget paanika hĂ”ngu. Natuke siis lĂ€hemalt, kuidas on planeeritud RIKS-s eurole ĂŒleminek..