Category Archives: Euro

Euro konvertimist ei tohi pooleli jätta

ON OLNUD JUBA PAAR JUHUST, KUS RAAMATUKOGUS ON EURO KONVERTER KĂ„IVITUNUD AGA RAAMATUKOGUTĂ–Ă–TAJA SELLE PEALE Ă„RA EHMATANUD JA ARVUTI LIHTSALT NUPUST SULGENUD! SEDA EI TOHI TEHA!!!

Uuendused!

Kõik, kes ei ole enne 01.12.2010.a. RIKS-i versiooni uuendanud EI TOHI HAKATA SISESTAMA UUSI EKSEMPLARE EURO HINDADEGA VAID ENNE TULEB TEHA UUENDUS JA VANAD HINNAD KONVERTEERIDA!!! KUI KĂ„IVITATE RIKSI-i PEALE 01.01.2011.a. JA EI PAKUTA HINDADE KONVERTEERIMIST, TULEB ESMALT TEHA VERSIOONIUUENDUS!MĂ•LEMA MOODULI VIIMAST VERSIOONI NUMBRIT NĂ„ED SIIN BLOGIS —–>

Viiviste summad peale konverteerimist

Peale edukat konverteerimist tuleb tähelepanu pöörata järgmisele teemale; Kui uuest aastast muutub viivise summa päeva kohta siis… Uue viivise summa sisestamisel Haldus – Viivised – Viiviste summad, ei tohi vana viivise hinda ja kehtimise kuupäeva ĂĽle kirjutada vaid tuleb lisada uus rida, uue summaga, mis kehtib alates 01.01.2011.a!!!

Head uut aastat!

Hei hei! Uus aasta tuli nagu igal aastal 🙂 🙂 🙂 Esimese raamatukoguna läbis euro-konvertimise Tapa Linnaraamatukogu koos teiste valla raamatukogudega – tublid olete! Esmapilgul tundub, et konverteerimine möödus edukalt. Loodame, et ka kõigil teistel! Edukat, ilusat ja edumeelset uut aastat kõikidele Eesti raamatukogudele ja nende tublidele töötajatele!

Ikka veel eurost!

Mida aeg edasi, seda segasemaks asi muutub ja nii mõneski raamatukogus on tunda kerget paanika hõngu. Natuke siis lähemalt, kuidas on planeeritud RIKS-s eurole üleminek..