Category Archives: Uus funktsioon

Riigi autentimisteenus (TARA) + RIKSWEB

RIKSWEBIL on TARA tugi tegelikult juba ammu olemas, aga kuna lepingut saavad sõlmida ainult valitsussektori asutused, siis Deltmariga RIA lepingut ei sõlminud. Viimsi Raamatukogu võttis teema ise käsile ja sõlmis nendega edukalt lepingu ning TARA tugi on nende RIKSWEBILE nĂĽĂĽd lisatud. Sama võivad teha ka teised raamatukogud, aga lepingu peaks siis sõlmima maakonna keskraamatukogu või… Read More »

Inventari tagastamine

Lugejahaldusesse lisatud uus moodul “Inventari tagastamine” Uus moodul võimaldab laenutatud inventari tagastada ilma lugejakaarti avamata. Märgista laenutused linnukesega, kui soovid mitu laenutust korraga tagastada või sisesta inventari kood. 🙂 “Laenutamine – Inventari tagastamine”

Aastaaruande kontroll

Uuel aastal leidub ikka juhuseid, kus aasta algus ei klapi eelmise aasta lõpuga. Midagi on kas lisatud eelmisesse perioodi, mustalt kustutatud või muid trikke tehtud. Olen alati soovitanud aastaaruannet pisteliselt kontrollida, et võimalikult varakult muutus avastada, mis võimaldab ĂĽhtlasi vea kiiremini leida. Kui kontrolli teha alles uuel aastal on juba väga keeruline vigu leida, kui… Read More »

RIKS tugi…

Vajad RIKS’i kasutamisel tuge, aga keegi ei vasta telefonile? Kus nad on? Miks nad ei vasta??? NĂĽĂĽd saad otse läbi RIKS’i vaadata, RIKS toe staatust ja loodetavasti eelmisele kĂĽsimusele vastuse. 🙂